Paykwik Kart

23.11.2017
1.263
Paykwik Kart

Paykwik kart internet üzerinde kullanabileceğiniz en güvenli kartlardan biri olma özelliğine sahiptir. Limitini kendinizin belirleyebildiğiniz Paykwik Kart sizlere, internet üzerinden alışverişin en güvenli ve en keyifli yolunu sunuyor. İnternet üzerinden kullanabileceğiniz birçok ön ödemeli kartın içerisinde paykwik kart belkide en avantajlısıdır. Avantajlarının yanı sıra kolay kullanımıylada dikkat çeken Paykwik kartın avantajlarından biraz bahsedelim.

Avantajları saymakla bitmeyen paykwik kartın başlıca avantajları minimum ödeme seçeneğinin 10€ olmasıdır. İnternet üzerinden yapacak olduğunuz alışverişlerinizde bazı ön ödemeli kartların minimum ödeme seçeneklerinin 30€ yada 50€ gibi fiyatlara sahip olduğunu görmekteyiz, paykwik kart ise bunu sizler için 10€ düzeyinde tutmustur. Maksimum ödeme seçeneğini ise sizlerin tercihine bırakmıştır. Bir diğer avantajı ise kolay kullanımıdır, 14 haneli pin kodunu alışveriş yapacağınız sitenin paykwik ödeme kartı seçeneğinden giriniz ve saniyesinde paranız hesabınızda olacaktır. Bir diğer avantajı ise kolay ulaşımı olan paykwik kart sizi uzun uzadıya üyelik sözleşmeleriyle uğraştırmadan, kimlik bilgilerinizi istemeden, bayilerimizin canlı destek yada whatsapp iletisim hatlarından kolayca elde edebilirsiniz.

Avantajları saymakla bitmeyen paykwik kart intetnet üzerinden kullanabileceğiniz ön ödemeli kartların “yükselen yeni yıldızı” olma yolunda emin adımlarla ilerleken, bünyesine sizleride katmaktan memnuniyet duyar. Paykwik kart her geçen gün network ağını genişletmesiyle birlikte şuanda da hali hazırda birçok internet sitesinden güvenle kullanabilirsiniz. Paykwik kart ayrıcalıklarından faydalanmak için sizleri bayilerimize bekliyoruz.

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
  1. MEHMET SARI dedi ki:

    BU KONUDA BİZİ AYDINLATICI BİLGİ VERİRMİSİNİZ ?

    1. odemekartlari dedi ki:

      Merhaba Canlı destek üzerinden aklınıza takılan soruları sorabilirsinz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Müşteri Temsilcisi
1
Merhaba, Nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by